Multi region (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Region
et: Regioon

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Regions
et: Regioonid
