Multi region (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Region
fi: Alue

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Regions
fi: Alueet
