Multi region (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા
