Multi region (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
