Multi region (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál
