Multi region (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Region
ja: リージョン

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Regions
ja: リージョン
