Multi region (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Region
lv: Reģions

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
