Multi region (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား
