Multi region (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Region
ro: Regiune

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Default Language
ro: Limba implicită
