Multi region (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Regions
sk: Regióny

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
