Multi region (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Region
sl: Regija

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Machine name
sl: Strojno ime
