Multi region (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Region
sq: Sektori

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar
