Multi region (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Region
ta: பகுதி

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
