Multi region (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Region
uk: Область

en: Default language
uk: Базова мова

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Regions
uk: Області

en: Default Language
uk: Базова мова

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
