Multi region (2.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Region
ar: منطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل
