Multi region (2.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
