Multi region (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Not enabled
bs: Nije omogućen
