Multi region (2.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi
