Multi region (2.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Default language
de: Standardsprache

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: Regions
de: Regionen

en: Not enabled
de: Nicht aktiviert

en: Default Language
de: Standard-Sprache

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label gelöscht.
