Multi region (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Region
is: Øki

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Not enabled
is: Ikki virkjað
