Multi region (2.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Regions
hu: Régiók

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve
