Multi region (2.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի
