Multi region (2.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Default language
ka: საწყისი ენა
