Multi region (2.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ
