Multi region (2.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Region
nl: Gebied

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Regions
nl: Gebieden

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
