Multi region (2.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default language
nn: Standard språk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert
