Multi region (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష
