Multi region (2.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان
