Multi region (2.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Not enabled
ur: غیر فعال
