Multi region (2.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Not enabled
am: ያልነቃ
