Multi region (2.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Not enabled
be: Ня ўключаны
