Multi region (2.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Default language
da: Standardsprog

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Regions
da: Regioner

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret
