Multi region (2.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་
