Multi region (2.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Not enabled
eo: Malŝaltita
