Multi region (2.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Region
es: Región

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Regions
es: Regiones

en: Not enabled
es: No activado

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
