Multi region (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Region
fr: Région

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Regions
fr: Régions

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Default Language
fr: Langue par défaut

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
