Multi region (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Region
id: Wilayah

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Not enabled
id: Tidak aktif
