Multi region (2.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Not enabled
jv: Ora bisa
