Multi region (2.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Region
km: តំបន់

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក
