Multi region (2.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Not enabled
ml: സജ്ജമല്ല
