Multi region (2.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Region
mn: Бүс

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
