Multi region (2.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Region
ms: Kawasan

en: Default language
ms: Bahasa lalai

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Not enabled
ms: Tidak dibolehkan
