Multi region (2.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Region
ru: Область

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Regions
ru: Области

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Default Language
ru: Язык по умолчанию
