Multi region (2.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Regions
sv: Regioner

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat
