Multi region (2.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง
