MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Field
lv: Lauks

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
