MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: select
ro: selectare

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Field
ro: Câmp

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ro: Randare recursivă detectată la randarea entității @entity_type @entity_id. Întrerupeți randarea.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
ro: A fost detectată o randare recursivă în timpul randării entității %entity_type: %entity_id, utilizând câmpul %field_name în pachetul %bundle_name. Anulare randare.
