MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
