MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: select
ca: selecciona

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Field
ca: Camp

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res
