MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: select
fa: انتخاب

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Field
fa: فیلد

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
